2011.08.04 - ділова зустріч з представниками Програми ПРООН-ГЕФ

   

  4 серпня 2011 року у Херсонській Торгово-промислової палаті відбулася ділова зустріч з представниками  Програми ПРООН-ГЕФ з екологічного оздоровлення басейну Дніпра.

  На сьогоднішній день нагальним екологічним питанням є охорона Дніпра як головної водної артерії області та країни в цілому. Серед основних завдань Програми – зниження навантаження з боку підприємств на навколишнє середовище середовище та стабілізація стану вод Дніпровського басейну. Фахівцями Програми проводиться спільний пошук рішень задля покращення економічної та екологічної ситуації на українських підприємствах-учасниках, передача передового зарубіжного та вітчизняного досвіду у сфері охорони водних ресурсів.

  Херсонська Торгово-промислова палата вже декілька років поспіль активно співпрацює з Норвезькою Асоціацією ТЕКНА та Норвезьким Посольством в Україні щодо реалізації навчально-практичної Програми «Чисте виробництво та енергоефективність. Норвезька модель» для інженерів херсонських підприємств.

  Канадські фахівці Євген Добровольський та Едвард Ллойд підкреслили значення запровадження на підприємствах екологічного аудиту, який дозволить виявити потенціал до покращення екологічних показників виробництва.

  Представники Програми ПРООН-ГЕФ зацікавлені в Херсонській області, адже саме вона знаходиться в нижній течії Дніпра на виході у Чорне море.

  Проект ПРООН-ГЕФ покликаний розробити систему заходів і механізм їхньої подальшої реалізації з метою екологічного оздоровлення Дніпра, і тим самим внести істотний вклад у справу охорони регіональних і світових водних ресурсів.

   

  НОВОСТИ

  2018.11.21 – Воспитываем экологическую культуру вместе!

  На микс-конференции «Экологическая культура – путь к устойчивому развитию и энергонезависимости Украины» наградили победителей экологических конкурсов и викторин нашего города

  2018.05.17 - Объявлен победитель экологической игры «Думай глобально, действуй локально»

  Все команды проявили себя замечательно, подготовив интересные, эффектные и тщательно продуманные выступления.

  2017.11.06 - Екологічний форум «Мандруємо світом природи» у Херсонському ясла-садочку №5

  Серед важливих проблем сучасності, що турбує людство, особливо виділяються екологічні. Увесь світ зіткнувся з глобальною екологічною кризою. Ця проблема потребує негайного вирішення.

  2017.11.16-17 - в Херсоне прошел 7й Международный Экологический Форум «Чистый город. Чистая река. Чистая планета».

  Как и для любого комплексного задания, решение проблем экологии должно осуществляться от простого к сложному, в соответствии с едиными принципами.

  2017.11.03-11 - Внимание, экологический конкурс!

  Приглашаем к участию всех желающих!

  © 2019 Международный Экологический Форум «ЧИСТЫЙ ГОРОД. ЧИСТАЯ РЕКА. ЧИСТАЯ ПЛАНЕТА»

  Please publish modules in offcanvas position.