2017.11.06 - Екологічний форум «Мандруємо світом природи» у Херсонському ясла-садочку №5

  Тому серед багатьох напрямів навчально – виховної роботи з дітьми дошкільного віку екологічна освіта набуває дедалі більшої актуальності. Основою формування свідомого ставлення до природи є знання про неї, усвідомлення себе активним суб’єктом природи, в якому живе дитина.

  Серед важливих проблем сучасності, що турбує людство, особливо виділяються екологічні. Увесь світ зіткнувся з глобальною екологічною кризою. Ця проблема потребує негайного вирішення. Тому серед багатьох напрямів навчально – виховної роботи з дітьми дошкільного віку екологічна освіта набуває дедалі більшої актуальності. Основою формування свідомого ставлення до природи є знання про неї, усвідомлення себе активним суб’єктом природи, в якому живе дитина. 

  З цією метою 06.12.2017 рокув Херсонському в ясла-садку №5 відбувся екологічний форум «Мандруємо світом природи», як підсумок знань і вмінь дітей, в  якому взяли участь діти старших та експериментальних груп, педагоги та батьки. Також на даний захід була запрошена голова «Асоціації працівників закладів освіти» Верещака Т.Ю.

   

  Виховний захід був побудований в нетрадиційній формі у вигляд гри – подорожі природніми Королівствами Сонця, Води, Землі.4 Діти «мандрували», виконували цікаві завдання, брали участь у конкурсах, дослідах з водою. Головний герой – Екологознайка складав разом з дітьми правила ощадливого використання  електроенергії, проводив гру «Які предмети виробляють тепло, а які його зберігають», займався дослідно-експериментальною роботою «Очищення води». А Природа застерегла малят від неправильного ставлення до навколишнього середовища; вона запропонувала пограти в гру «Розклади сміття за контейнерами».

   

  Справжньою родзинкою свята став фешн-показ моди. Чудові вбрання були виготовлені з найрізноманітніших матеріалів: пакетів для сміття, газет та журналів, CD-дисків, фольги, пластикових столових приборів. Діти разом з батьками долучились до створення яскравих костюмів, виявили фантазію та креативність. Юні моделі, вихованці дитячого садочку, дуже старалися – демонстрували свій одяг, а глядачі гучно аплодували. По закінченні діти виконали пісню про необхідність бережливого ставлення до природи. 

  Протягом заняття малята навчились ощадливо використовувати природні ресурси, економити електроенергію та воду, бережливо ставитися до навколишнього середовища, не смітити. Педагоги ясла-садка, вихованці та батьки брали активну участь у проведення міських акцій з екологічного виховання: виготовили постер «Моє довкілля – моє майбутнє», долучились до фотовиставки «Краса природи нашими очима», виготовленні поробок з природнього матеріалу, а також отримали грамоту за ІІ місце у конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя сміття». 

  Проведення таких заходів сприяє вихованню у підростаючого покоління відповідального ставлення до охорони природи, спонукає зберігати природні багатства.

  НОВОСТИ

  2018.11.21 – Воспитываем экологическую культуру вместе!

  На микс-конференции «Экологическая культура – путь к устойчивому развитию и энергонезависимости Украины» наградили победителей экологических конкурсов и викторин нашего города

  2018.05.17 - Объявлен победитель экологической игры «Думай глобально, действуй локально»

  Все команды проявили себя замечательно, подготовив интересные, эффектные и тщательно продуманные выступления.

  2017.11.06 - Екологічний форум «Мандруємо світом природи» у Херсонському ясла-садочку №5

  Серед важливих проблем сучасності, що турбує людство, особливо виділяються екологічні. Увесь світ зіткнувся з глобальною екологічною кризою. Ця проблема потребує негайного вирішення.

  2017.11.16-17 - в Херсоне прошел 7й Международный Экологический Форум «Чистый город. Чистая река. Чистая планета».

  Как и для любого комплексного задания, решение проблем экологии должно осуществляться от простого к сложному, в соответствии с едиными принципами.

  2017.11.03-11 - Внимание, экологический конкурс!

  Приглашаем к участию всех желающих!

  © 2019 Международный Экологический Форум «ЧИСТЫЙ ГОРОД. ЧИСТАЯ РЕКА. ЧИСТАЯ ПЛАНЕТА»

  Please publish modules in offcanvas position.