2013.06.12 - засідання Комітету з екології та природокористування Херсонської Торгово-промисловій палати

  12 червня п.р. відбулося засідання Комітету з екології та природокористування Херсонської Торгово-промисловій палат и на якому згідно порядку денного обговорювалися наступні питання: про підготовку до 5-го Міжнародного Екологічного Форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»; про створення при Херсонській ТПП Центру органічного землеробства; технічні питання.

  Під час обговорення присутні відзначили важливість проведення в області Екологічного Форуму, підтримали запропоновані напрямки в його роботі, а саме Комплексне управління водними ресурсами, Екологія сільськогосподарського виробництва, Екологія міста, Формування екологічної свідомості в суспільстві (питання екологічного освіта і виховання), Екологія людини, Розвиток бізнесу для сталого суспільства. Крім того, прийнято рішення про оголошення початкового етапу Конкурсу магістерських робіт з екології, проведення якого було започатковано Комітетом на 3-му Форумі в 2011 році. Представники ХТПП розповіли, що Палата звернулася до Дніпровської Басейнової Ради, Федерації органічного руху України, Органу з сертифікації «Органік-стандарт», ВГО «Жива планета», Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України, Еколого-Аудиторської Палати, Інституту проблем ринку та еколого-економічних досліджень та Інституту зеленої економіки з ціллю підтримати Форум і виступити співорганізаторами та партнерами.

  По другому питанню: було відзначено зростання зацікавленості з боку фермерів області щодо розвитку органічного виробництва та впровадження органічних технологій. Є ідея створення при Херсонській ТПП Центру органічного землеробства. Своїм досвідом готові поділитися колеги з інших областей. Члени Комітету, враховуючи об'єктивні передумови розвитку і впровадження органічних технологій в Україні та за кордоном, зокрема в європейських країнах, з метою надання консультаційних та інформаційних послуг, організації та проведення семінарів, конференцій, інших заходів у сфері органічного виробництва підтримали пропозицію про створення при ХТПП Центру органічного землеробства. Також було запропоновано звернутись до ТПП України з пропозицією розглянути можливість створення мережі Центрів органічного землеробства з метою об'єднання зусиль у цьому напрямку діяльності. Розробити проект Положення про Центр і представити його на Екологічному Форумі у листопаді 2013.

  У різному, голова Комітету Пилипенко Ю.В. розповів про діловий візит до Литви, про досвід колег із відновлення рибних запасів і про досягнуту усну домовленість провести в період роботи Форуму практичний семінар щодо застосування УЗВ-технологій та аквапоніки в господарствах рибної галузі.

  НОВОСТИ

  2018.11.21 – Воспитываем экологическую культуру вместе!

  На микс-конференции «Экологическая культура – путь к устойчивому развитию и энергонезависимости Украины» наградили победителей экологических конкурсов и викторин нашего города

  2018.05.17 - Объявлен победитель экологической игры «Думай глобально, действуй локально»

  Все команды проявили себя замечательно, подготовив интересные, эффектные и тщательно продуманные выступления.

  2017.11.06 - Екологічний форум «Мандруємо світом природи» у Херсонському ясла-садочку №5

  Серед важливих проблем сучасності, що турбує людство, особливо виділяються екологічні. Увесь світ зіткнувся з глобальною екологічною кризою. Ця проблема потребує негайного вирішення.

  2017.11.16-17 - в Херсоне прошел 7й Международный Экологический Форум «Чистый город. Чистая река. Чистая планета».

  Как и для любого комплексного задания, решение проблем экологии должно осуществляться от простого к сложному, в соответствии с едиными принципами.

  2017.11.03-11 - Внимание, экологический конкурс!

  Приглашаем к участию всех желающих!

  © 2019 Международный Экологический Форум «ЧИСТЫЙ ГОРОД. ЧИСТАЯ РЕКА. ЧИСТАЯ ПЛАНЕТА»

  Please publish modules in offcanvas position.