Переможці екологічних конкурсів 7-ого Міжнародного Екологічного Форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»

    1. За кращий навчально-розвиваючий відеофільм для дошкільнят (самонавчання) «Навчаємось енергозбереженню» - Школа Олена Василівна, вихователь-методист Херсонського ясла-садка № 7 Херсонської міської ради;
    2. За кращий дитячий інтерактивний посібник екологічного спрямування - Гросфельд Лариса Василівна, завідувач Херсонського ясла-садка №73 Херсонської міської ради;
    3. За кращу екологічна відеоказку - Пригода Євгенія Олександрівна, вихователь Херсонського ясла-садка №18 Херсонської міської ради;  
    4. За кращий екологічний проект - Полухіна Галія Рашитівна, вихователь Херсонський ясла-садок №1 санаторного типу для ослаблених і частохворіючих дітей Херсонської міської ради;
    5. За кращий екологічний проект - Кудрявцева Олена Миколаївна вихователь Херсонського ясла-садка №34 Херсонської міської ради;
    6. За I місце у фотоконкурсі «Екологічні чудеса Херсонщини» - Яковлева  Світлана Вікторівна, Володимир Валентинович, батьки вихованок Ваннеси та Марсель Херсонського ясла-садка №30 комбінованого типу Херсонської міської ради;
    7. За організацію діяльності екологічного центру «Паросток» та сприяння розвитку екологічного руху в дошкільних закладах міста - Гайворонська Антоніна Дем’янівна, вихователь-методист Херсонського ясла-садка №85 Херсонської міської ради;
    8.  За організацію діяльності екологічного центру «Бджілка» та сприяння розвитку екологічного руху в дошкільних закладах міста - Дрюк Оксана Олексіївна, вихователь-методист Херсонського ясла-садка №73 Херсонської міської ради;  
    9. За сприяння розвитку екологічного руху в дошкільних закладах міста – Шаповал Наталія Миколаївна, методист методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради; 
    10.  За розвиток екологічного руху в дошкільному закладі та креативне використання вторинної сировини - колектив Херсонського ясла-садка № 41 санаторного типу для дітей з туберкульозною інфекцією Херсонської міської ради; 
    11.  За розвиток екологічного руху в дошкільному закладі та креативне використання вторинної сировини - колектив Херсонського ясла-садка №69 санаторного типу для частохворіючих дітей Херсонської міської ради;
    12.  За активну участь у проведенні велофлешмобу «За здоровий спосіб життя» - колектив Херсонського ясла-садка  №85 Херсонської міської ради;
    13. За кращу театралізацію творів на екологічну тематику - колектив Херсонського ясла-садка №13 комбінованого типу Херсонської міської ради;
    14.  За І місце у конкурсі на кращий постер «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» - колектив Херсонського дитячого садка  №65;
    15. За високі досягнення вихованців шкільного екологічного клубу «ЮНОП» у Всеукраїнських акціях та конкурсах - колектив Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов;
    16. За високі досягнення у природоохоронній роботі та активну участь у Всеукраїнських акціях і конкурсах - колектив Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №26 Херсонської міської ради;
    17. За високі досягнення учнівського колективу у міжнародних та всеукраїнських екологічних заходах - колектив Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу;
    18. За високі досягнення учнівського колективу у міжнародних та всеукраїнських екологічних заходах - колектив Херсонського академічного ліцею ім. О. В. Мішукова Херсонської міської ради при ХДУ;
    19. За плідну працю у справі підготовки юних науковців – призерів Всеукраїнського рівня конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук та просвітницьку роботу серед закладів освіти міста Херсона по охороні та відтворенню іхтіофауни Дніпра – Борткевич Лариса Вікторівна, к.б.н., керівник секції МАН Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості;
    20. За організацію масових акцій та заходів, які сприяли формуванню екологічної культури дітей та учнівської молоді та вагомий внесок у розвиток екологічного руху – Козуб Наталія Марківна, методист Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості;
    21. За організацію  масових акцій та заходів, які сприяли формуванню  екологічної культури дітей та учнівської молоді та вагомий внесок у розвиток екологічного руху – Василенко  Лариса Михайлівна , методист еколого-натуралістичного напряму Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості;
    22. За організацію масових акцій та заходів, які сприяли формуванню екологічної культури дітей та учнівської молоді та вагомий внесок у розвиток екологічного руху - Гусеву Людмилу Анатоліївну, куратора комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту, керівника гуртка Центру дитячої та юнацької творчості.

    За кращі наукові дослідження 2016-2017 навчального року

    23. За внесок у справу відновлення аборигенної іхтіофауни Дніпра - Пономаренко Софія Володимирівна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 24 - із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови; 
    24. За внесок у охорону та збереження водних ресурсів дельти Дніпра – Величко Наталія Сергіївна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов;
    25. За дослідження впливу технічного стану водопровідної мережі на якість питної води в місті Херсоні – Раймс Микола Джексон, учень 10 класу, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 53;


    Переможці конкурсів
    «Чистий двір. Чисте місто»

    26. За І місце у конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя – сміття» - Сисік Оксана, учениця 9 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48;
    27. За І місце у конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя – сміття» - Сацута Лариса, учениця 9 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48; 
    28. За І місце у конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя – сміття» - Мартинова Дар`я, учениці 9 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48; 
    29.    За І місце у конкурсі на кращий слайд-фільм «Використання енергозберігаючих технологій у моєму навчальному закладі» - Саккер Олександра         , учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу;
    30.За І місце у конкурсіпрезентацій на тему «Наша родина береже природу та енергоресурси» - Єфанов Андрій Юрійович, учень 8-А класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37;
    31. За І місце у конкурсі на краще есе «Чистий двір, чисте місто та чиста ріка починається з кожного» - Ящук Анна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21;
    32.    За І місце у конкурсі малюнків з енергозбереження “Екологічна культура - шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» -Ярибекян Крістіна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвтньої школи І-ІІІ ступенів № 45;
    33. За І місце у конкурсі малюнків з енергозбереження “Екологічна культура - шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» -Солодовнікова Маргарита, учениця 3-класу Херсонської гімназії № 1;
    34. За І місце у конкурсі на кращу презентація “Панорама результатів тижня екології у навчальному закладі ” – Масонов Олексій, учень 11 класу, Херсонська гімназія №20;    
    35. За І місце у родинному конкурсі на кращий твір «Моя сім’я береже природу та енергоресурси» - родина Кравченко Світлана В’ячеславівна і Андрій Миколайович та їх донька - Дар`я, учениця 6-А класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов;
    36. За І місце у конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя – сміття» - Золотухіна–Лавінюкова Ольга Василівна, мама Златослави, вихованки Херсонського ясла-садка №75 комбінованого типу;

    Нагороджені грамотами

    37. За кращий авторський екологічний вірш – Цой Наталії Валентинівні та Матвію, вихованцю Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний», навчальний заклад-спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ст. – гімназія № 56 Херсонської міської ради НВК №56;
    38. За кращий екологічний клуб для дітей - колектив Херсонського ясла-садка № 77 Херсонської міської ради;
    39. За кращий екологічний гурток – Класс Валентина Валентинівна, вихователь Херсонський ясла-садок №11 комбінованого типу з логопедичними групами Херсонської міської ради;
    40.    За кращу дитячу дослідницьку лабораторію – Холодова Мирослава Петрівна, вихователь Херсонського ясла-садка № 12;
    41. За організацію діяльності екологічного центру «Краплинка» та сприяння розвитку екологічного руху в дошкільних закладах міста - Чорній Світлані Валеріївні, вихователю-методисту Херсонського ясла-садка №11 комбінованого типу з логопедичними групами Херсонської міської ради;
    42. За впровадження інформаційних технологій в екологічну освіту - Муржак Роман Геннадійович, керівник гуртка «Основи інформаційних технологій» центру екологічної освіти та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості;
    43. За плідну працю у справі підготовки юних науковців – призерів Всеукраїнського рівня конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук та просвітницьку роботу серед закладів освіти міста Херсона з екологічного напряму - Ладичук Дмитро Олександрович, Кандидат сільськогосподарських наук, керівник секції МАН Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
    44. За організацію масових акцій та заходів, які сприяли формуванню екологічної культури дітей та учнівської молоді та вагомий внесок у розвиток екологічного руху – колектив Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
    45. За активну громадянську позицію, лідерські якості, творчий пошук і вклад у розвиток комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту - Лінтварьова Дарія, учениця 8 класу Херсонської гімназії № 3 ім. В.Ф. Заботіна, голова комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту        ;
    46. За активну інтернет-пропаганду та інформаційно-просвітницьку діяльність комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту – Анісімова Вадислава, учениця 9 класу Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова, медіаінструктор комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту;
    47. За активну громадянську позицію, лідерські якості, творчий пошук і вклад у розвиток комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту – Сметанка Денис, учень 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови, заступник голови комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту;
    48. За активну громадянську позицію, лідерські якості, творчий пошук і вклад у розвиток комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту – Размачаєв Дмитро, учень 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови, заступник голови комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту;
    49. За особистий внесок і активне сприяння розбудові діяльності комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту - Масонов Олексій, учень 11-Б класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б. Лавреньова, радник комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту;
    50. За активну інтернет-пропаганду та інформаційно-просвітницьку діяльність комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту - Петах Катерина, учениця 9-класу Херсонська гімназія № 1, журналіст комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту;
    51. За II місце у фотоконкурсі «Екологічні чудеса Херсонщини» - Єремеєва Ірина Віталіївна, мама вихованця Іллі Херсонського ясла-садка №7 Херсонської міської ради;
    52. За II місце у фотоконкурсі «Екологічні чудеса Херсонщини» - Процька Ірина Сергіївна та Мальчик Ольга Миколаївна вихователям середньої групи Херсонський ясла-садок №85 Херсонської міської ради;
    53. За IIІ місце у фотоконкурсі «Екологічні чудеса Херсонщини» - Позняк Аллі В’ячеславівні, мамі вихованців Георгія та Ярослава Херсонського ясла-садка №12 Херсонської міської ради;
    54. За IIІ місце у фотоконкурсі «Екологічні чудеса Херсонщини» - Ткач Тетяні Миколаївна, мамі вихованки Даніели Херсонського ясла-садка №73 Херсонської міської ради;
    55. За ІІІ місце у конкурсі на кращу презентацію “Панорама результатів тижня екології у навчальному закладі” – Оліярник Ірина, учениця          9 класу, Херсонського навчального виховного комплексу Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ст." № 15 Херсонської міської ради.
    56. За ІІ місце  у конкурсі на кращий постер   «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» - колектив Херсонського ясла-садка   № 30 комбінованого типу Херсонської міської ради
    57. За ІІ місце  у конкурсі на кращий постер   «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» - колектив Херсонського ясла-садка  № 38 комбінованого типу з групами ІПК
    58. За ІІ місце  у конкурсі на кращий постер   «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» - колектив Херсонського ясла-садка  № 85
    59. За ІІІ місце  у конкурсі на кращий постер   «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» - колектив Херсонського ясла-садка № 67 комбінованого типу з логопедичними групами
    60. За ІІІ місце у конкурсі на кращий постер «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» - колектив Херсонського ясла-садок № 82
    61. За ІІІ місце  у конкурсі на кращий постер   «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» - колектив Херсонського ясла-садок №1 санаторного типу для ослаблених і частохворіючих дітей
    62. За кращу еколого-хореографічну композицію -  колектив   Херсонського  ясла-садка №30 комбінованого типу
    63. За ІІ місце у  конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя – сміття» - Ясак Христина, учениця 8 класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26
    64. За ІІ місце у  конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя – сміття»  -  Койда Анастасія, учениця 5 класу,  Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 Херсонської міської ради
    65. За ІІ місце у  конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя – сміття»  -  Ольховенко Любов, учениця  11 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 Херсонської міської ради
    66. За ІІ місце у  конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя – сміття» - Просвірякова Людмила Павлівна, вихователь Херсонського ясла-садка №5
    67. За ІІІ місце у  конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя – сміття» - Добровичан Наталія Леонідівна, вихователь Херсонського ясла-садка №30 комбінованого типу
    68. За ІІ місце у конкурсі на кращу презентацію на тему «Наша родина береже природу та енергоресурси» - Мішук Єгор, учень Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ класів № 37
    69. За ІІІ місце у конкурсі на кращу презентацію на тему «Наша родина береже природу та енергоресурси» - Акулова Аліна, учениця 7-А класу Херсонського навчально-виховного комплексу №1
    70. За ІІ місце у конкурсі на кращий слайд-фільм «Використання енергозберігаючих технологій у моєму навчальному закладі» - А.Забродська, учениця  Херсонського навчально-виховного комплексу  № 1
    71. За ІІ місце у конкурсі на кращий слайд-фільм «Використання енергозберігаючих технологій у моєму навчальному закладі» - Трофімова  Анастасія, учениця 9 кл.  Херсонського навчально-виховного комплексу  № 15
    72. За ІІІ місце у конкурсі на кращий слайд-фільм «Використання енергозберігаючих технологій у моєму навчальному закладі» -        Мельник Наталя, учениця 6 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови
    73. За ІІІ місце у конкурсі на кращий слайд-фільм «Використання енергозберігаючих технологій у моєму навчальному закладі» - Пчелінцева Катерина, учениця 6 класу Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови
    74. За ІІ місце у родинному конкурсі на кращий твір  «Моя сім’я береже природу та енергоресурси» - Скрипаль Наталія Богданівна, Руслан Миколайович та їх донька  Руслана, учениця 5 класу Херсонської гімназії №1
    75. За ІІІ місце у родинному конкурсі на кращий твір  «Моя сім’я береже природу та енергоресурси» - Казюк Олег Ярославович, Казюк Юлія Олександрівна та їх діти  Нестор, Климентій, Антип і Фелікс, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 38
    76. За ІІІ місце у родинному конкурсі на кращий твір  «Моя сім’я береже природу та енергоресурси» - Льошина Катерина Віталіївна та її донька  Анастасія , учениця 6-А класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних  мов
    77.  За ІІ місце у  конкурсі на краще есе «Чистий двір, чисте місто та чиста ріка починається з кожного» -  Остапенко Анастасія, учениця 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу №11
    78. За ІІІ місце у  конкурсі на краще есе «Чистий двір, чисте місто та чиста ріка починається з кожного» -  Круковська Юлія, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44
    79. За ІІ місце у конкурсі малюнків з енергозбереження «Екологічна культура - шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» -  Лукашенко Анастасія, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14
    80. За ІІІ місце у конкурсі малюнків з енергозбереження «Екологічна культура - шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни» - Губацька Софія, учениця  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50
    81. За ІІ місце у  конкурсі на кращу презентацію “Панорама результатів тижня екології у навчальному закладі” –  Балуда Олексій, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
    82. За ІІ місце у  конкурсі на кращу презентацію “Панорама результатів тижня екології у навчальному закладі” –  Черниш Єлизавета, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5
    83. За ІІІ місце у  конкурсі на кращу презентацію “Панорама результатів тижня екології у навчальному закладі” – Оліярник Ірина, учениця 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу №15
    84. За ІІІ місце у  конкурсі на кращу презентацію “Панорама результатів тижня екології у навчальному закладі” – Величко Наталія, учениця 11 класу, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов   Херсонської міської ради
    85. За ІІІ місце у  конкурсі на кращу презентацію “Панорама результатів тижня екології у навчальному закладі» - Сметанка Денис, учень 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52  з поглибленим вивченням української мови 

    НОВОСТИ

    2018.11.21 – Воспитываем экологическую культуру вместе!

    На микс-конференции «Экологическая культура – путь к устойчивому развитию и энергонезависимости Украины» наградили победителей экологических конкурсов и викторин нашего города

    2018.05.17 - Объявлен победитель экологической игры «Думай глобально, действуй локально»

    Все команды проявили себя замечательно, подготовив интересные, эффектные и тщательно продуманные выступления.

    2017.11.06 - Екологічний форум «Мандруємо світом природи» у Херсонському ясла-садочку №5

    Серед важливих проблем сучасності, що турбує людство, особливо виділяються екологічні. Увесь світ зіткнувся з глобальною екологічною кризою. Ця проблема потребує негайного вирішення.

    2017.11.16-17 - в Херсоне прошел 7й Международный Экологический Форум «Чистый город. Чистая река. Чистая планета».

    Как и для любого комплексного задания, решение проблем экологии должно осуществляться от простого к сложному, в соответствии с едиными принципами.

    2017.11.03-11 - Внимание, экологический конкурс!

    Приглашаем к участию всех желающих!

    © 2019 Международный Экологический Форум «ЧИСТЫЙ ГОРОД. ЧИСТАЯ РЕКА. ЧИСТАЯ ПЛАНЕТА»

    Please publish modules in offcanvas position.